Prvoradým cieľom našej činnosti je pomoc zahraničným klientom, ktorí potrebujú službu 24 hodinového opatrovania a ich spokojnosť. Zároveň si však uvedomujeme, že aj personál, ktorý opatrovateľské činnosti vykonáva, musí byť u klienta spokojný a musí mať vytvorené vhodné podmienky pre výkon tohto povolania. Preto sa snažíme poskytnúť v maximálnej možnej miere pomoc našim opatrovateľom/opatrovateľkám, či už je to výber vhodného miesta, psychická podpora a riešenie vzniknutých problémov pri komunikácii s klientom, riešenie úradných záležitostí a v neposlednom rade aj zaradenie k novému klientovi v prípade straty pôvodného miesta v čo najkratšom možnom čase.

O kvalite našich služieb svedčí aj pozitívna spätná väzba od našich opatrovateľov a opatrovateliek. Nižšie si môžete prečítať ich vyjadrenia a hodnotenia našej práce vo forme referencií. Kvôli ochrane ich súkromia neuvádzame celé meno a priezvisko, avšak v prípade záujmu o preverenie konkrétnej referencie Vám na požiadanie vieme poskytnúť telefonický alebo mailový kontakt na danú osobu.

Chcela by som sa aj ja poďakovať za výbornú spoluprácu s agentúrou TMT partners Prešov, a tým potvrdiť, že všetky slová uvedené v recenziách mojich kolegýň sú naozaj pravdivé. Pracovníčky agentúry sú milé, tolerantné, ochotné riešiť profesionálne a rýchlo vzniknuté problémy, zaujímajú sa o život opatrovateliek v rodinkách a prípadné pripomienky riešia operatívne. Jednoducho veľké ĎAKUJEME .
Elena R.
Veľmi pekne ďakujem zo srdca, že ste mi dali možnosť pracovať v zahraničí aj bez jazykových znalostí. Veľmi si to vážim.
Jarmila T.
Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať celému kolektívu firmy TMT partners za Váš vysoko profesionálny, erudovaný a ľudský prístup pri riešení všetkých problémov, ktoré mi vznikli ako začínajúcemu opatrovateľovi v Rakúsku. Veľmi si vážim ochotu a ústretovosť pri vybavovaní administratívnych záležitostí. Som rád, že s Vašou pomocou mnoho komplikovaných situácií, do ktorých som sa ako neskúsený opatrovateľ “zamotal”, dopadlo vďaka Vašim cenným radám, ako aj Vášmu rýchlemu zásahu pre mňa nakoniec priaznivo. Chcel by som agentúru TMT partners odporučiť všetkým záujemcom o opatrovanie v Rakúsku, ale obzvlášť začiatočníkom a pozbudiť ich k tomu, aby sa nebáli a nedali sa nikým odradiť. Všetky trampoty “Anfangera” im ochotne pomôže vyriešiť tím veľmi milých a odborne vyškolených pracovníkov, na ktorých sa môžu kedykoľvek obrátiť. Chce to len odvahu a silu nenechať sa odradiť vyjadreniami rôznych “zúfalcov”, ktoré sa šíria internetom a kazia výborné meno slovenských opatrovateľov, ktorí si vďaka svojej usilovnosti, múdrosti a láskavému prístupu získali srdcia toľkých rakúskych klientov – seniorov a taktiež ich rodín. Naši opatrovatelia sú veľmi cenení, lebo svoju prácu vykonávajú naozaj so srdcom a s láskou, a preto aj krásne spomienky na nich pretrvávajú v rakúskych rodinách po dlhé roky. Myslím si, že je to aj jeden zo spôsobov ako môžeme my Slováci šíriť dobré meno Slovenska v zahraničí. Musím sa priznať, že v žiadnej komunite som nestretol toľko dobrých ľudí ako v komunite opatrovateľov a je na nich vidieť, že v sebe skrývajú obrovský potenciál na to, aby svoje povolanie vykonávali naozaj zodpovedne a s láskou. Teda ak sa rozhodujete pre výber agentúry pre opatrovanie v Rakúsku, vyberte si agentúru TMT partners! Určite Vás so žiadnym problémom nenechajú bezradného a bez pomoci. Chce to len možno trošku odvahy a optimizmu, úsmev na tvári a Vaša úloha sa môže začať… Preto kto vážne uvažuje, že by chcel vykonávať toto krásne povolanie, nech si znova a znova číta tieto riadky a nech v nich hľadá znamenia pre seba… Veď náš život sám píše príbehy… Aj tie rakúske! Sú to príbehy o láske, o snahe, o zdraví, o podpore a o problémoch,… na ktorých vyriešenie by sme potrebovali zázrak! Treba sa však rýchlo rozhodnúť, pretože všetci títo ľudia nás veľmi potrebujú a netrpezlivo na nás čakajú. A hlavne nebáť sa! Veď naši starí rodičia tiež chodili za prácou do cudziny a niekedy až ďaleko za oceán a radostne sa vrátiac späť domov na “rodnú hrudu” svojim ďeťom – našim rodičom vravievali takto: “S úsmevom na perách a s klobúkom v ruke prejdeš celý svet!”
S vďakou a s pozdravom
Marek T.
S agentúrou TMT partners s.r.o., Prešov, spolupracujem už tri roky. Cením si na nej hlavne jej profesionalitu, ľudský prístup a naozajstnú ochotu personálu riešiť naše problémy. Sú vždy zastihnuteľní a o ich profesionalite svedčí aj to, že ak sú momentálne zaneprázdnení, neskôr Vám vždy späť zavolajú. Komunikácia s agentúrou je preto rýchla a bezproblémová. Ďalšou veľkou výhodou tejto agentúry je možnosť raz ročne bezplatne požiadať o výmenu opatrovanej osoby v prípade nespokojnosti, čiže personál sa naozaj snaží o spokojnosť nielen zo strany rakúskeho klienta, ale aj o spokojnosť nás opatrovateliek. S agentúrou TMT partners som veľmi spokojná a môžem ju z vlastnej skúsenosti vrelo odporúčať.
Mária H.
Dobrý deň, volám sa Milada. Pracujem v Rakúsku ako opatrovateľka cez agentúru TMT partners s.r.o. Prešov. Ak by som mohla odporučiť túto agentúru, tak by to bolo bez váhania. Táto agentúra mi od začiatku mojej kariéry v Rakúsku pomáhala. Čo sa týka nájdenia rodiny, pre ktorú moja slabá nemčina nebola problém, až po zlepšenie mojej nemčiny, kde mi našli novú rodinu, ktorá bola pre mňa lepšie ohodnotená. A po druhé, na začiatku mojej kariéry v Rakúsku mi pomohli vybaviť všetky dôležité dokumenty (živnosť, sociálku, atď.). Po telefonickom kontakte s agentúrou, mi každý problém, ktorý som musela riešiť v Rakúsku, pomohli veľmi rýchlo vyriešiť. Za to som im veľmi vďačná. Pracuje tam tím sympatických a spoľahlivých ľudí. Agentúru TMT partners s.r.o. Prešov vrelo odporúčam.
Milada D.
Po skončení opatrovateľského kurzu som si hľadala prácu ako opatrovateľka. Tak som cez internet hľadala agentúru v tomto smere. Zo všetkých agentúr, ktoré som oslovila, vybrala som si TMT partners s.r.o.. Pracovníčka tejto agentúry počas rozhovoru bola veľmi milá a ochotná. Pomaly a ochotne mi vysvetlila ich požiadavky, kde sme si hneď dohodli stretnutie na preskúšanie z nemeckého jazyka. Priznám sa, že som sa bála ako to dopadne, ale na moje prekvapenie po chvíli strach zo mňa opadol, pretože pracovníčky boli profesionálne, milé, príjemné. Mala som z nich veľmi dobrý pocit. Asi 20 minút sme sa rozprávali. V tomto rozhovore som z nich vycítila záujem o moju osobnosť. Po tomto príjemnom rozhovore ma pracovníčka preskúšala z nemeckého jazyka. Skúšanie prebehlo úspešne a tak mi sľúbili, že do týždňa mi nájdu rodinu. Tak sa aj stalo. 6.12.2012 som vycestovala do mojej prvej rodiny do Rakúska. Veľmi ma tešilo, keď agentúra mi volala do Rakúska a zaujímala sa o mňa a povzbudzovala ma. Skutočne títo profesionálni pracovníci mi zo začiatku dávali silu a povzbudzovali ma v tejto práci. Chcem povedať len, že toto, čo som napísala je od srdca a také malé poďakovanie, že už druhý rok pracujem cez túto agentúru a som rada. Touto cestou chcem im popriať všetko dobré, veľa úspechov v ich práci…
Eva D.
Týmto listom sa chcem veľmi pekne poďakovať agentúre TMT partners s.r.o. Prešov za to, že hneď po pohovore v agentúre mi ponúkli prácu a 4 dni na to som už cestovala do roboty a keď som potrebovala pomôcť v nejakými papiermi, ochotne pomohli.
Martina P.
V agentúre TMT partners s.r.o. pracujem od roku 2010 a som s prístupom a vybavovaním papierov spokojná. Keď som bola nespokojná s pacientom, tak mi bez problémov našli nového pacienta. Nikdy som dlho nečakala. Vrelo odporúčam či už opatrovateľkám začiatočníčkam alebo opatrovateľkám s praxou.
Petra J.
Pred vyše rokom som hľadala prácu opatrovateľky. Možno aj Vy ste práve v takejto situácii. A rozmýšľate ako ja predtým – cez akú agentúru pôjdem? Z vlastných skúseností by som Vám doporučila agentúru TMT partners s.r.o. Prešov. A Prečo? Práve v tejto agentúre som sa stretla s profesionálnym prístupom, ochotou, promptným riešením problémov, dobrými organizačnými schopnosťami, ľudskosťou a čo je pre mňa dôležité, vždy s milým slovom a úsmevom na tvári. Práve preto moje doporučenie a moje poďakovanie patrí celému tímu pracovníkov TMT partners s.r.o..
Zdenka K.
Chcem sa s Vami podeliť o moje skúsenosti s opatrovaním. Agentúra TMT partners s.r.o. mi našla takú rodinu, s ktorou som neskutočne spokojná, za čo jej veľmi pekne ďakujem. Babka má 86 rokov, má parkinsona, žije v jednom dome so synom a manželom. Syn je tiež po ťažkej operácii, je mobilný – je tiež doma, tak trávime čas všetci spolu. Ja pracujem s manželom na záhrade, spolu varíme, raňajkujeme, obedujeme, chodíme do kostola, zabávame sa na mojom nemeckom jazyku. Práca opatrovateľky ma veľmi baví, ak môžem pomáhať ľuďom, cítim z nich veľkú vďačnosť, lásku.,súcit, ktorý má napĺňa a posúva dopredu. Mám pocit, že aj tu mám rodinu a lúčenie nie je ľahké. Je veľmi dôležité spolupracovať so serióznou agentúrou. Myslím, že agentúra TMT partners s.r.o. je tá správna, pracujú v nej veľmi milé referentky. Ďakujem pekne za Vašu spoluprácu, je to už druhá moja perfektná rodina, do ktorej sa budem veľmi rada vracať. Veľmi pekne ďakujem agentúre TMT partners s.r.o.
Ľudmila J.
Dobrý deň, chcem Vám ešte raz poďakovať za Váš profesionálny prístup. Počas môjho pôsobenia v Rakúsku a aj doposiaľ som presvedčená, že Vaša agentúra pristupuje k opatrovateľkám zodpovedne, slušne, ochotne a ľudsky. Želám Vám veľa osobných a pracovných úspechov.
Mária S.
Týmto listom by som sa chcela srdečne poďakovať celému kolektívu TMT partners s.r.o. za spoluprácu v oblasti opatrovania seniorov v Rakúsku. Počas môjho pôsobenia ste mi boli vždy oporou a pomáhali promptne riešiť vzniknuté situácie, ktorým som musela čeliť, za čo som Vám viac ako vďačná.
Božena N.
Od marca 2012 pracujem ako opatrovateľka v Rakúsku cez slovenskú agentúru TMT partners s.r.o., ktorá sídli v Prešove. Chodievam na dvojtýždňové turnusy. Pracujem už v šiestej rodine, väčšinou mi pacienti zomreli, ale boli aj také rodiny, kde som nebola spokojná a keď som chcela zmenu, agentúra mi vždy vyhovela. Pri našej niekedy naozaj ťažkej práci som sa vždy stretla u pracovníkov agentúry s ľudským prístupom, ústretovosťou, povzbudením a milým slovom, či to už bolo v osobných alebo telefonických kontaktoch. Som veľmi spokojná, za čo im patrí moja veľká vďaka.
Jana Z.
Týmto sa chcem poďakovať agentúre TMT partners s.r.o. za sprostredkovanie práce v Rakúsku. Na tejto agentúre si vážim predovšetkým ich profesionálny prístup, seriózne jednanie a flexibilitu pri riešení problémov. Na základe svojich doterajších skúseností odporúčam spoluprácu s touto agentúrou.
Michaela G.
V agentúre TMT partners s.r.o. som pracovala takmer rok a počas celej tej doby som namala s agentúrou žiaden problém. Vždy, keď som potrebovala s niečim pomôcť, prípadne poradiť, pracovníčky agentúry boli vždy ochotné a milé.
Lucia Z.
Chcem sa čo najsrdečnejšie poďakovať všetkým pracovníčkam v pracovnej agentúre TMT partners s.r.o. v Prešove. Môžem povedať, že ste sa ma pred 10 mesiacmi ujali a vzorne ste sa o mňa starali. Našli ste mi pracovné miesto, vybavili všetky dokumenty. Okrem toho ste boli na telefóne kedykoľvek som Vás potrebovala. Je to pre začiatočníčku veľmi veľká pomoc. Teraz som si našla nové miesto sama. Dúfam, že mi to vyjde, ale aj tak viem, že ak nie, tak v TMT mám priateľov, ktorí mi pomôžu. Boli ste jediní z mnohých, ktorých som oslovila, ktorí mi boli ochotní pomôcť. Ešte raz srdečne ďakujem a určite Vás budem odporúčať všetkým, ktorí sa odhodlali pracovať v Rakúsku.
Katarína P.
Dobrý deň, chcem sa poďakovať celému kolektívu TMT partners s.r.o. v Prešove za sprostredkovanie práce v Rakúsku. V tejto agentúre pracujem už druhý rok. Bola som veľmi rada, keď mi ponúkli prácu. Mám len dobré skúsenosti. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú prácu, je to ústretová agentúra, ktorá pomáha hlavne začiatočníkom. Sprostredkuje prácu v najkratšom termíne. Sú milí, ochotní, komunikatívni, povzbudzujú, aby opatrovateľky nemali žiaden strach.
Som veľmi spokojná. Ďakujem za všetko.
Angelika H.
Ďakujem všetkým Vašim pracovníkom za korektnú spoluprácu, ľudské vystupovanie, trpezlivé odpovede a usmernenia na moje nespočetné otázky. Prajem Vám do budúcnosti všetko dobré a úspechy v práci. Ďakujem!
Eva C.
Touto cestou sa chcem poďakovať pracovníčkam agentúry TMT partners s.r.o., že mi pomohli v začiatkoch môjho pôsobenia opatrovateľky v Rakúsku. Oslovila som veľa agentúr, ale táto ako jedna z mála sa ma ujala bez výhrad k tomu, že som bola začiatočníčka so žiadnymi skúsenosťami s opatrovaním a minimálnou znalosťou nemčiny. Môžem všetkým ženám, ktoré nabrali odvahu zmeniť svoje povolanie a tak trochu aj život, túto agentúru len a len odporúčať. Vždy boli ochotné pomôcť, poradiť, usmerniť, a to všetko s milým slovom a ľudskosťou, ktorá je v dnešnej dobe už vzácnosť. Ešte raz vrelá vďaka za všetko a prajem Vám veľa s Vami spokojných opatrovateliek a rakúskych klientov.
Želmíra M.
Agentúra TMT partners s.r.o. Prešov je seriózna agentúra, veľmi vhodná pre začiatočníkov s opatrovateľským kurzom, medzi ktorých patrím aj ja. Zamestnanci majú veľmi profesionálny prístup, ako pri pohovore, tak aj pri vybavovaní všetkých potrebných záležitostí. Vždy podajú pomocnú ruku, za čo im patrí veľká vďaka.
Beáta P.
S personálnou agentúrou TMT partners som bola maximálne spokojná, mala som vybavené všetko vždy a načas a spolupráca počas môjho opatrovania v Rakúsku bola výborná. Ako začiatočníčke v nemčine mi umožnili štart v opatrovaní v Rakúsku, aby som si mohla svoje jazykové znalosti zdokonaliť priamo pri práci s tým mi umožnili s odstupom času posunúť sa ďalej. Ďakujem za spoluprácu.
Viera B.